Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jei Jūs esate nepatenkinti pirkto užrakto kokybe, galite grąžinti užraktą per 7 dienas nuo užsakymo įvykdymo (prekės gavimo) dienos. Norint gauti grąžinamąją išmoką už grąžinamą užraktą arba jį keičiant į kitą užraktą, užraktas turi būti grąžinamos originalioje nepažeistoje pakuotėje su visais žymekliais, lipdukais, skrajutėmis ar instrukcijomis, kurios yra pridedamos prie užrakto. Grąžinamas užraktas mums yra pristatomos į mūsų pagrindinę parduotuvę adresu Algirdo g. 54, Kaunas. Visus grąžinamo užrakto pristatymo kaštus apmoka pirkėjas. Visiems užraktams, kurie yra pirkti pas mus, yra suteikiama gamintojo nustatyta garantija nuo prekės gamybos defekto. Konkretaus užrakto garantinis laikotarpis yra pateiktas užrakto garantiniame lape ir mūsų svetainėje prie konkretaus užrakto aprašymo. Jei per šį laikotarpį yra nustatomas užrakto defektas, mes pakeičiame kitu užraktu. Garantija neapima visos žalos, kurią sukelia pikdžiugiškas naudojimasis užraktu, tyčinės trečių asmenų veiklos, kuris neatitinka įprastinio naudojimo ir gamintojo nustatytų užrakto naudojimo taisyklių.


Prekių pristatymas

Mes džiaugiamės, jei mūsų klientais tampa ir kitų šalių žmonės! Visų pirma mums, ypač džiugu šias prekes pasiūlyti Lietuvos žmonėms.

Užraktai dviračiams pirkėjui perduodami keliais būdais: atsiimant mūsų parduotuvėse arba pristatant pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Pirkėjui prekės yra siunčiamos naudojantis kurjerių paslaugomis